Питання, що часто задаються

Ознайомтесь з питаннями що часто задаються, щоб знайти відповіді на поширені запитання. Не можете знайти своє запитання тут? Зв'яжіться з нами.

Хто може взяти участь у «STARTUP VILLAGE 2020»?

STARTUP VILLAGE 2020 є відкритою площадкою. Взяти участь можуть особи (чи група осіб), які готові представити свій стартап. До участі запрошуються проекти, що не пов’язані фінансовими зобов’язаннями з третіми особами.

Як взяти участь в «STARTUP VILLAGE 2019»?

Щоб взяти участь в роботі “STARTUP VILLAGE 2020” необхідно подати заявку, тобто заповнити форму за кнопкою “Зареєструватись” (Кнопка знаходиться в правому верхньому куті екрану)

Як буде проводитись “STARTUP VILLAGE 2020”?

Конкурс стартапів буде відбуватись в два етапи (два дні). В перший день учасники представляють свої стартапи у вигляді стендових виступів, демонстрації моделей. Кожен стартап отримає попередню оцінку жюрі.
В фінал (другий день) вийдуть найкращі стартапи, які поборяться за головний приз.

Хто може взяти учать в конференції?

Учать в конференції може взяти будь-яка особа, яка цікавиться іноваційними стартапами, їх створенням, просуванням та впровадженням в життя. Запрошуємо студентів ВСІХ факультетів, учасників ІТ-ком’юніті Закарпаття та всіх бажаючих.

Хто може стати спікером?

Якщо у Вас є цікава інформація, якою Ви хочете поділитися з зацікавленими людьми, або ж представити своє бачення розвитку стартапів в нашому регіоні, запрошуємо Вас стати спікером нашої конференції.

Який головний приз?

Призовий фонд отримає стартап, який набере найбільшу кількість балів за рішенням жюрі