початок роботи «STARTUP VILLAGE 2019»

Литвин Степан
УжНУ, ТзОВ 'СНК груп'

Актуальні питання правового захисту

Павло Данилюк
ThreeDo.app

Доповідь для всіх, хто почав або тільки думає почати писати свій продукт і не хоче змарнувати зусилля. Коротко і чітко про всі аспекти студентських стартапів, чому вони рідко стають успішними, і як це виправити.

Наталія Толочко
УжНУ

Про усні і письмові тексти для ІТ-середовища: тексти-описи, які захочуть прочитати, і тексти для презентацій, які захочуть дослухати до кінця. Чому важливо бути зрозумілим і доступним? Як слова можуть працювати на вас? Якою має бути композиція цікавої і водночас переконливої розповіді ?

Гурницька Евеліна
Факти ICTV, журнал ``Унікум``

Як і для чого створювати власний професійний і приватний бренди у Facebook, Instagram, LinkedIn.

Марина Жигадло
Diebold Nixdorf

Кожен студент, в майбутньому випускник, технічного вузу необмінно шукатиме свою першу роботу. Як знайти свою першу роботу по спеціальності? Як написати привабливе резюме, коли ти не працював ні дня? Як будувати свою кар'єру з нуля в IT?

Микола Сисак
Entrepreneur
Юліанна Рак
UpWork, Lecho agency

Присвячується всім свободолюбивим людям, які працювали, працюють чи збираються працювати на фрілансі. Логічне продовження першого виступу . Про організацію функціонування агенства на UpWork і не тільки.

Тетяна Климко
ПП Аудиторська фірма ``Стандарт-Проф``

Форми ведення, оподаткування, інвестування та перспективи ІТ-бізнесу в Україні.

Гичка Галина & Юрій Офіцинський
УжНУ, ГО ``Aura Academica``

Від мрії до реальності: як за 3 місяці вдалося створити студентський коворкінг в УжНУ? Секрети, лайфхаки та корисні поради щодо втілення ідеї від координаторів студпростору.

Вальтер Волфсбергер
OU Genomcs, Oakland University

Використання та розробка сучасних інструментів для аналізу та візуалізації генетичних досліджень дозволяє суттєво спростити задачі сучасної генетики та донести інформацію до спеціалістів якнайшвидше. Подивимось на прикладах.